Ozon Dolabı

EV TİPİ

IMG_5220 copy

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Yarısı elbise askısı diğer kısmı ayakkabı İçin altı çekmeceli olarak tasarlanmıştır. Çekmece kısmında   rahatlıkla dışarıdan gelen sipariş ve kargolarınızı meyve, sebze,et türü teze yiyeceklerinizi  koyarak 3 dakika içinde hem mikroplardan arındırıp hemde raf ömrünü uzatabilirsiniz. Ayrıca akşamları isterseniz cihazı sökerek sürekli çalışma moduyla evinizin de dezenfektesini sağlayabilirsiniz.

OFİS TİPİ

IMG_5261 copy

ÜRÜN AÇIKLAMASI

İki çekmeceli bölümden oluşmaktadır. Üst çekmecede bulunan bölmeler sayesinde dışarıdan gelen küçük ebat Kargo, zarf ve benzeri evrakları düzenli şekilde dizmenizi sağlar. Yeterli boşlukları sayesinde homojen olarak kolaylıkla dağılan ozon 3 dakikada sterilizasyonu tam olarak gerçekleştirir.  alt kısımdaki çekmece düz olup büyük ebatlı kargoların kolay şekilde dezenfeksiyonu için düşünülmüştür. Bununla birlikte bu model İçin değişik şekillerde çekmece tasarımları ile farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Akşamları söküp ofisinizin her hangi bir yerinde sürekli çalışma modu ile ortam dezenfeksiyonu yapabilirsiniz .

RESTORANT & CAFE TİPİ

IMG_5220 copy

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Üç çekmeceden oluşmaktadır çatal bıçak tabak ve bardaklarınızı rahatlıkla dizebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir servis öncesi yerleştirmiş olduğunuz dolap 3 dakikada zaten temiz olan ekipmanlarınızı daha steril hale getirerek tekrardan mikropla temasını en aza indirir .raf separatörlerini çıkartarak ürün kabul bölümündede de kullanabilir nemli bezleri içine koyarak ozonla temasını sağlayıp masaları silmede kullanabilirsiniz .

MAĞAZA TİPİ

IMG_5278 copy

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Denenen elibiselerin ayakkabıların dezenfekte edilmeden satışa sunulmaması tebliğiyle daha çok mağazalar için tasarlanmış olan bir modeldir. Geniş iç hacmi ve daha uzun yüksekliğiyle Rahatlıkla 15 parça elbise aynı anda 3 dakika İçerisinde dezenfekte edilebilmektedir.bununla birlikte deneme esnasında elbiselere bulaşabilecek olan parfüm veya istenmeyen kokularıda yok edecektir .

Translate »
Yardıma ihtiyacınız var mı?